Nastavno osoblje

  1. Josip Bakara - nastavnik strojarske skupine predmeta
  2. Željko Prce - nastavnik strojarske skupine predmeta
  3. Marko Radojičić - nastavnik strojarske skupine predmeta
  4. Marija Beban Worman - nastavnica graditeljske skupine predmeta
  5. Ina Lovrić - nastavnica graditeljske skupine predmeta
  6. Marijana Krmek - nastavnica graditeljske skupine predmeta
  7. Pero Ðirlić - stručni učitelj elektrotehničke skupine predmeta (praktična nastava)
  8. Antun Glunčić - nastavnik elektrotehničke skupine predmeta
  9. Ana Osmeričić - nastavnica strojarske skupine predmeta
  10. Amira Ćerimagić - nastavnica stručno teorijskih predmeta i praktične nastave za cvjećare
  11. Sandra Žustra - nastavnica stručnih predmeta i praktične nastave za cvjećare
  12. Marina Biočić - nastavnica stručnih predmeta i praktične nastave za cvjećare
  13. Ivona Vujičić - nastavnica stručnih predmeta i praktične nastave za frizere
  14. Minka Husanović - nastavnica politike i gospodarstva; i stručnih predmeta za frizere
  15. Maja Sambrailo Ivanković - nastavnica biologije i dermatologije
  16. Marko Nodilo - nastavnik tjelesne i zdravstvene kulture
  17. Ana-Marija Kriste - nastavnica likovne skupine predmeta
  18. Milka Kriste - nastavnica engleskog jezika
  19. Krešimir Marković - vjeroučitelj
  20. Ana Jasprica Duper - nastavnica geografije
  21. Olgica Sambrailo - nastavnica matematike
  22. Silvija Smoljan - nastavnica strukovnih predmeta
  23. Igor Bajo - nastavnik matematike i računalstva
  24. Marija Sršen - nastavnica hrvatskog jezika
  25. Jure Burić - nastavnik hrvatskog jezika
  26. Teo Trostmann - nastavnik povijesti i etike
  27. Slavka Vuletić-Šagarjelo - nastavnica kemije
  28. Bojan Lalović - nastavnik fizike
  29. Suada Salčić - nastavnica psihologije
  30. Marijana Milošević - nastavnica politike i gospodarstva
  31. Nikola Perković - nastavnik graditeljske skupine predmeta
  32. Sonja Stanić - nastavnica geodetske skupine predmeta
  33. Ana Sambarilo - Čikato  - nastavnica geodetske skupine predmeta

Nenastavno osoblje

  1. Dinko Mandić, ravnatelj
  2. Marina Krželj, pedagog
  3. Mirjana Vilović-Palfi, tajnica
  4. Vesna Vlahinić, knjižničarka
  5. Đuro Jozović, računovođa
  6. Irena Glanz, administrator
  7. Hrvoje Jurin, kućni majstor
  8. Ružica Car, spremačica
  9. Jele Kralj, spremačica
  10. Marina Batina, spremačica