Projektni broj: 2019-1-HR01-KA102-060578

Raspored stručnih, pedagoških i kulturoloških priprema

U privitku se nalazi raspored stručnih, pedagoških i kulturoloških priprema za učenike koji sudjeluju u Erasmus+ projektu Mobilnost - trening za iskustvo i izvrsnost.

Prilog:

Raspored stručnih, pedagoških i kulturoloških priprema za učenike koji sudjeluju u Erasmus+ projektu Mobilnost - trening za iskustvo i izvrsnost (.docx)

Raspored stručnih, pedagoških i kulturoloških priprema za učenike koji sudjeluju u Erasmus+ projektu Mobilnost - trening za iskustvo i izvrsnost (.pdf)

Raspored jezičnih priprema

U privitku se nalazi raspored jezičnih priprema za učenike koji sudjeluju u Erasmus+ projektu Mobilnost - trening za iskustvo i izvrsnost.

Prilog:

Raspored jezičnih priprema za učenike koji sudjeluju u Erasmus+ projektu Mobilnost - trening za iskustvo i izvrsnost(.docx)

Raspored jezičnih priprema za učenike koji sudjeluju u Erasmus+ projektu Mobilnost - trening za iskustvo i izvrsnost(.pdf)

Rezultati natječaja za sudjelovanje u Erasmus+ projektu Mobilnost – trening za iskustvo i izvrsnost (Mobility for experience and excellence training)

Projektni broj: 2019-1-HR01-KA102-060578
Temeljem dostavljenih prijava Projektni tim objavljuje rang listu
odabranih učenika/ca za mobilnosti u Španjolsku, Portugal i Sloveniju..

Rang lista sastavljena je prema kriterijima iz natječaja.
Kandidati imaju pravo žalbe 5 dana od objave rezultata natječaja pismenim putem na adresu škole: Obrtnička i tehnička škola Dubrovnik, Iva Vojnovića 12, 20000 DUBROVNIK ili na e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..

Rang lista (.pdf)

Projektni broj: 2019-1-HR01-KA102-060578

U privitku se nalazi konačna rang lista učenika prijavljenih na Natječaj za sudjelovanje u Erasmus+ projektu Mobilnost - trening za iskustvo i izvrsnost.. Sastavljena je po isteku žalbenog roka i prema kriterijima koje je definirao Projektni tim!

Čestitamo odabranim učenicima!

Prilog:

Konačna rang lista učenika(.pdf)

Konačna rang lista učenika(.docx)

ERASMUS+

Obrtnička i tehnička škola Dubrovnik provodi projekt Mobilnost – trening za iskustvo i izvrsnost (Mobility for experience and excellence training). Projekt je odobren i financiran od Agencije za mobilnost i programe EU u sklopu programa Erasmus+, Ključna aktivnost 1 – Mobilnost u svrhu učenja za pojedince. Na temelju istog, Škola raspisuje natječaj za sudjelovanje u mobilnosti.

Rok za prijavu je 21. listopada 2019. Uvjeti i načini prijave navedeni su u dokumentaciji u prilogu.

Prilog:

Prijavnica - za učenike (.docx)

Suglasnost - za roditelje (.docx)

Natječaj - za učenike (.docx)

Više članaka ...

Potkategorije